Vispārīga informācija
+37126140925
Service Jurmala
+37126140925
Service Riga
+371
Mēs esam slēgti tagad
Mūsu grafiks

Garantijas remonts

Diagnostikas termiņi

Maksimālais diagnostikas termiņš ir 1-5 darba dienas. Steidzamības  variants arī ir iespējams.

Remontdarbu saskaņošana

Pēc diagnostikas saskaņojam ar klientu remontdarbu cenu un termiņus.

Remontējamā tehnika

Mēs veicam dažādu ražotāju tehnikas remontu.
Remontējam elektroinstrumentus un dārza tehniku.

Pakalpojumu apmaksa

Pieņemam skaidras naudas norēķinus. Korporatīviem klientiem apmaksa ar pārskaitījumu.

Garantijas apkalpošana:

Autorizēts ražotāju serviss NEDEK: REMS, RUKO,

Garantijas remonts: REBIR, AL-KO, STIGA, SOLO, DEDRA, RUBI, PANSAM, STANLEY, DESCON, AEG kompresori.

Lapas lejasdaļā atrodas baneri, nospiediet uz banera, tiks atvērti skaidrojumi ražotāju REMS, RUKO, REBIR, AL-KO, STIGA, SOLO, DEDRA, RUBI garantijai ES valstīm

Pieņemšana garantijas remontam

Obligātie nosacījumi tehnikas pieņemšanai garantijas remontam ir:

1. Garantijas talona esamība ar zīmogu un pārdevēja parakstu, kā arī ar norādīto pārdošanas datumu, izstrādājuma nosaukumu, čeks vai pavadzīme, kas apliecina pirkšanu vai pārdošanu.

2. Sērijas numuram uz instrumenta ir jābūt labi nolasāmām. Gadījumā, ja sērijas numuru nav iespējams nolasīt, garantija automātiski tiek anulēta.

3. Atbilstošs tehnikas stāvoklis un modeļa pilnās komplektācijas esamība, kas tika izrakstīta pirkšanas brīdī (izstrādājuma iepakojuma esamība nav obligāta).

4. Pilnīgi vai daļēji izjaukti elektroinstrumenti netiek pieņemti garantijas remontam.

Elektroinstrumentu un tehnikas garantijas remonta veikšanas posmi un termiņi

Pēc tam, kad piegādājāt savus instrumentus mūsu servisa centrā, mūsu meistari 1-2 dienu laikā veiks diagnostiku. Dažos gadījumos diagnostika tiek veikta klienta klātbūtnē. Pēc diagnostikas mūsu menedžeris sazināsies ar Jums un paziņos par instrumenta remonta izmaksām un termiņiem (ja būs nepieciešams nomainīt rezerves daļas, kas nav iekļautas garantijas remontā). Mēs uzsākam remontu tikai pēc Jūsu piekrišanas saņemšanas. Bojājumu novēršanas procesā var rasties neparedzami apstākļi – rezerves daļu piegādes izmaksu sadārdzinājums vai piegādes termiņu pagarinājums, ja tās nav mūsu noliktavā. Mēs vienmēr informēsim Jūs telefoniski par visām izmaiņām.

Ja Jums jau tika sniegta diagnostika, kas ir maksas pakalpojums ārpus garantijas gadījumā, tad atsakoties no tehnikas remonta sakarā ar tā nerentabilitāti, Jūs varēsiet to paņemt, apmaksājot tikai diagnostiku, vai atstāt to servisa centrā utilizēšanai kā samaksu par bojājumu noteikšanas darbu veikšanu. Gadījumā, ja instruments tiek remontēts saskaņā ar garantiju pilnā mērā,  maksa par diagnostiku netiek piemērota.

Svarīgi! Garantija netiek piemērota:

Garantija netiek piemērota bojājumiem nepareizās lietošanas vai lietošanas instrukcijas neievērošanas gadījumā, pārslodzes gadījumā, izmantojot instrumentu ar nepiemēroto tīkla spriegumu vai strāvas veidu, izmantojot nepiemēroto inventāru, kā arī neparedzēto gadījumu rezultātā, proti, krišanas vai triecienu rezultātā (mehāniskais bojājums). Turklāt, garantijas remonts nevar tikt veikts instrumentam, kas ir pakļauts dabiskajam nolietojumam un ekspluatācijai (garantija netiek piemērota nolietojuma rezerves daļām, tādām kā elektro kabelis, elektromotora oglītes, gultņi, smērvielas utt.).

RAŽOTĀJA GARANTIJA

Garantijas laiks sastāda 12 mēnešus pēc jaunā produkta nodošanas pirmajam lietotājam. Garantijas gadījumā jāpierāda, kad produkts tika nodots pirmajam lietotājam, atsūtot pirkumu apliecinošo dokumentu oriģinālus, kuros jābūt norādītam pirkuma datumam un produkta nosaukumam. Garantijas laikā visi funkciju traucējumi, kas viennozīmīgi saistīti ar ražošanas kļūdām un materiālu trūkumiem, tiek izlaboti bezmaksas. Trūkumu novēršana ne pagarina, ne atjauno garantijas termiņa tecēšanu. Garantijas neattiecas uz zaudējumiem, kas saistīti ar dabisko nolietojumu, nepareizu vai ļaunprātīgu lietošanu, lietošanas instrukciju neievērošanu, nepiemērotu ražošanas līdzekļu izmantošanu, pārmērīgu slodzi, lietošanu neparedzētam mērķim, iejaukšanos vai citiem cēloņiem, par kuriem nav atbildīga firma REMS.

Garantijas apkalpošanu drīkst veikt tikai autorizēts REMS klientu apkalpošanas serviss. Pretenzijas tiek pieņemtas tikai gadījumā, ja produkts bez iepriekšējās iejaukšanās pazīmēm, neizjauktā stāvoklī tiek nodots autorizētā REMS klientu apkalpošanas servisā. Nomainītie produkti un detaļas pāriet REMS īpašumā.

Izdevumus, kas saistīti ar produkta pārsūtīšanu, sedz lietotājs.

Šī garantija nekādā veidā neierobežo likumā paredzētās lietotāja tiesības, īpaši garantijas tiesības pret pārdevēju. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem, kas tiek pārdoti un lietoti Eiropas Savienības valstīs, Norvēģijā un Šveicē.

Šai garantijai piemērojamas Vācijas tiesību normas. Konvencija par starptautiskajiem preču pirkuma-pārdevuma līgumiem (CISG) uz šo garantiju neattiecas.

VISPĀRĒJIE GARANTIJAS NOTEIKUMI

 

1. Garantējam produkta efektīvu darbību, saskaņā ar tehniskiem un ekspluatācijas nosacījumiem, aprakstītiem Lietošanas instrukcijā.

2. Garantija ir spēkā uz visas Polijas Republikas teritorijas.

3. Reklamācija jābūt sniegta rakstiskā formā garantijas darbības laikā.

4. Garantijas darbības laiks ir noteikts garantijas talonā un var turpināties no 12 līdz 36 mēnešiem, atkarīgi no produkta, izņemot:

- akumulatorus, kuru garantija ir 6 mēneši

- pārdotas rezerves daļas ir apņemtas ar 3 mēnešu garantiju

5. Garanta pienākumus veic pārdošanas punkts.

6. Garantija apņem defektus, savienotus ar ierīces fiziskiem trūkumiem, t.i. materiālu vai montāžas.

7. Defekti, atklāti garantijas laikā, bus izraidīti SIA DEDRA-EXIM servisā 14 darba dienu laikā.

8. Produkts jābūt piegādāts pārdošanas punktam. Lai reklamācija būtu izskatīta, obligāti jānodrošina:

- pareizi aizpildītu Garantijas Lapu,

- pirkumu apliecinošu dokumentu (kopiju) ar pārdošanas datumu saskaņotu ar Garantijas Talonu.

9. Garantija neapņem defektus, ierosinātus:

- pēc lietošanas neatbilstoši nosacījumiem un Lietošanas Instrukcijas norādījumiem,

- pēc amatieru ierīces lietošanas profesionālos darbos,

- pēc ierīces pārslogošanas, kas ierosināja dzinēja vai mehāniskās transmisijas un pievada pārnešanas elementu bojājumus,

- pēc remontiem, kurus veica nepilnvarotas personas,

- pēc konstrukcijas modifikācijām,

- pēc mehāniskiem, fiziskiem, ķīmiskiem bojājumiem, ierosinātiem ar ārējiem spēkiem un faktoriem,

- pēc bojājumiem, kuri ir savienoti ar: nepareizu elementu vai piederumu montāžu, neatbilstošu smērvielu un konservējošu vielu izmantošanu,

- pēc ierīces funkcionēšanas ar neatbilstošiem piederumiem.

10. Garantija neapņem elementus, kuri dabiski nolietojas ekspluatācijas laikā:

termiski drošinātāji, elektro-grafīta sukas, ķīļsiksnas, pievada siksnas, pievada troses, instrumentu turētāji, elektroierīču darba uzgaļi (ripzāģi, urbji, frēzes utt.)

11. Ierīces nomināla tabuliņa jābūt skaidri salasāma. Reklamēts eksemplārs jābūt tieši pasargāts no bojājumiem transporta laikā Ja iespējami, piegādāt ar oriģinālā iepakojumā.

Piegāde

1. Klients patstāvīgi piegādā un savāc instrumentu

2. Kurjera pakalpojumi visā Latvijas teritorijā.

3. NEDEK paņems Jūsu tehniku tieši no objekta un atgriezīs to atpakaļ, tiklīdz tā būs gatava (Rīga, Jūrmala)

Piegādes cena

Tā ir individuāla un iepriekš tiek saskaņota ar klientu Mēs ar prieku atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem un sniegsim Jums interesējošo informāciju.

Sazinies ar mums

Vispārīga informācija
+371 26140925
Service Jurmala
+371 26140925
Service Riga
+371