Vispārīga informācija
+37126140925
Service Jurmala
+37126140925
Service Riga
+371
Mēs esam slēgti tagad
Mūsu grafiks

Elektroinstrumentu remonts

Diagnostikas termiņi

Maksimālais diagnostikas termiņš ir 1-5 darba dienas. Steidzamības  variants arī ir iespējams.

Remontdarbu saskaņošana

Pēc diagnostikas saskaņojam ar klientu remontdarbu cenu un termiņus.

Remontējamā tehnika

Mēs veicam dažādu ražotāju tehnikas remontu.
Remontējam elektroinstrumentus un dārza tehniku.

Pakalpojumu apmaksa

Pieņemam skaidras naudas norēķinus. Korporatīviem klientiem apmaksa ar pārskaitījumu.

Elektroinstrumentu remonts

Jebkura tehnika, pat visdrošākā un kvalitatīvākā, nekalpo mūžīgi, un agrāk vai vēlāk pienāk brīdis, kad tai var būt nepieciešams remonts. NEDEK piedāvā savus dažādu ražotāju elektroinstrumentu garantijas un pēcgarantijas remonta pakalpojumus. Jūs varat vērsties mūsu uzņēmumā, kur saņemsiet kvalificēto speciālistu palīdzību.

 

Kā strādā mūsu elektroinstrumentu remontdarbnīca?

Pēc tam, kad Jūs piegādājāt savus instrumentus mūsu servisa centrā, mūsu meistari 1-5 dienu laikā veiks diagnostiku. Dažos gadījumos diagnostika tiek veikta klienta klātbūtnē. Pēc diagnostikas mūsu menedžeris sazināsies ar Jums un paziņos par instrumenta remonta izmaksām un termiņiem. Mēs uzsākam remontu tikai pēc Jūsu piekrišanas saņemšanas. Bojājumu novēršanas procesā var rasties neparedzami apstākļi – rezerves daļu piegādes izmaksu sadārdzinājums vai piegādes termiņu pagarinājums, ja tās nav mūsu noliktavā. Mēs vienmēr informēsim Jūs telefoniski par visām izmaiņām. 

Ja Jums jau tika sniegts diagnostikas pakalpojums, kas ir maksas pakalpojums,  atsakoties no tehnikas remonta sakarā ar tā nerentabilitāti, Jūs varēsiet to pieņemt, apmaksājot tikai diagnostiku, vai atstāt to servisa centrā utilizēšanai kā samaksu par bojājumu noteikšanas darbu veikšanu.

 

Elektroinstrumentu apkope

Atcerieties, ka savlaicīga elektroinstrumentu apkope pagarinās to ekspluatācijas laiku un samazinās remonta izdevumus nākotnē.

 

Rezerves daļu pārdošana

Ja Jūsu instruments ir bojāts,  nav obligāti nogādāt to SC. Ir bojājumu grupa, kurus novērst var  pat cilvēks, kas nekad iepriekš nav saskāries ar elektroinstrumentu remontu. Piemēram, nomainīt elektromotora oglītes, nolietoto kabeli, urbjpatronu. Protams, ka šajos gadījumos arī nevar iztikt bez rezerves daļām. Ja Jums rodas grūtības sameklēt rezerves daļas, mēs vienmēr priecāsimies palīdzēt Jums šajā jautājumā.

 

Aksesuāru pārdošana

Iepazīstieties ar sortimentu mūsu interneta veikalā. Ja Jūs neatradāt meklēto, paziņojiet par to mums un mēs mēģināsim palīdzēt. Mēs pastāvīgi papildinām mūsu sortimentu, ņemot vērā patērētāju prasības.

 

Akumulatoru atjaunošana

Jaunā akumulatoru instrumenta cena aptuveni par 70% sastāv no šī instrumenta akumulatora cenas. Tāpēc nav brīnums, ka saskaroties ar akumulatora atteici, mēs uzdodam sev jautājumu – ko darīt tālāk? Nopirkt jaunu akumulatoru vai instrumentu, bet, varbūt ir iespējams veikt akumulatora remontu un turpināt strādāt ar jau ierasto instrumentu? NEDEK piedāvā Ni-Cd un Ni-Mh akumulatoru atjaunošanu.

 

Elektroinstrumentu noma

Mēs iznomājam instrumentus un izīrējam iekārtas, kas ir nepieciešamas remontdarbu un būvniecības darbu veikšanai. Visa informācija ir pieejama sadaļā „Noma”.

Piegāde

1. Klients patstāvīgi piegādā un savāc instrumentu

2. Kurjera pakalpojumi visā Latvijas teritorijā.

3. NEDEK paņems Jūsu tehniku tieši no objekta un atgriezīs to atpakaļ, tiklīdz tā būs gatava (Rīga, Jūrmala)

Piegādes cena

Tā ir individuāla un iepriekš tiek saskaņota ar klientu Mēs ar prieku atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem un sniegsim Jums interesējošo informāciju.

Sazinies ar mums

Vispārīga informācija
+371 26140925
Service Jurmala
+371 26140925
Service Riga
+371