Vispārīga informācija
+37126140925
Service Jurmala
+37126140925
Service Riga
+371
Mēs esam slēgti tagad
Mūsu grafiks

Dārza tehnikas remonts

Diagnostikas termiņi

Maksimālais diagnostikas termiņš ir 1-5 darba dienas. Steidzamības  variants arī ir iespējams.

Remontdarbu saskaņošana

Pēc diagnostikas saskaņojam ar klientu remontdarbu cenu un termiņus.

Remontējamā tehnika

Mēs veicam dažādu ražotāju tehnikas remontu.
Remontējam elektroinstrumentus un dārza tehniku.

Pakalpojumu apmaksa

Pieņemam skaidras naudas norēķinus. Korporatīviem klientiem apmaksa ar pārskaitījumu.

Dārza tehnikas remonts

Jebkurai tehnikai pēc noteikta ekspluatācijas laika izbeigšanās var būt nepieciešama speciālistu palīdzība remontdarbu un servisa apkopes jomā. Lai pagarinātu benzīna dzinēju darbības resursu, papildus regulārajai tehniskai apkopei tiem var būt arī nepieciešams funkcionālais remonts, nomainot detaļas, kas ir nodilušās vai bojātās ekspluatācijas procesā. NEDEK piedāvā savus dažādu ražotāju dārza tehnikas garantijas un pēcgarantijas remonta pakalpojumus.

 

Kā strādā mūsu dārza tehnikas remontdarbnīca?

Pēc tam, kad Jūs piegādājāt savus instrumentus mūsu servisa centrā, mūsu meistari 1-5 dienu laikā veiks diagnostiku. Pēc diagnostikas mūsu menedžeris sazināsies ar Jums un paziņos par instrumenta remonta izmaksām un termiņiem. Mēs uzsākam remontu tikai pēc Jūsu piekrišanas saņemšanas. Bojājumu novēršanas procesā var rasties neparedzami apstākļi – rezerves daļu piegādes izmaksu sadārdzinājums vai piegādes termiņu pagarinājums, ja tās nav mūsu noliktavā. Mēs vienmēr informēsim Jūs telefoniski par visām izmaiņām.

Ja Jums jau tika sniegts diagnostikas pakalpojums, kas ir maksas pakalpojums, tad atsakoties no tehnikas remonta sakarā ar tā nerentabilitāti, Jūs varēsiet to paņemt, apmaksājot tikai diagnostiku, vai atstāt to servisa centrā utilizēšanai kā samaksu par bojājumu noteikšanas darbu veikšanu.

 

Dārza tehnikas apkope

Veicam dārza tehnikas apkopi: Sveču nomaiņa, Gaisa filtra nomaiņa, tīrīšana, Eļļas maiņa

 

Elektrozāģu un benzīna zāģu ķēžu asināšana

Svarīgi nav tikai uzasināt ķēdi, ļoti svarīgi  ir izdarīt to pareizi! Katram ķēdes veidam uzstādām pareizo darba leņķi, pareizo sānu griezējmalas leņķi un obligāti sekojam līdzi iezāģējuma dziļuma ierobežotājam.

 

Aksesuāru pārdošana

Iepazīstieties ar sortimentu mūsu interneta veikalā. Ja Jūs neatradāt meklēto, paziņojiet par to mums un mēs mēģināsim Jums palīdzēt. Mēs pastāvīgi papildinām mūsu sortimentu, ņemot vērā patērētāju prasības.

 

Rezerves daļu pārdošana

Ja Jums rodas grūtības sameklēt rezerves daļas, mēs vienmēr priecāsimies Jums palīdzēt.

 

Dārza tehnikas noma

Mēs iznomājam, dārza tehniku, instrumentus un izīrējam iekārtas, kas ir nepieciešamas remontdarbu un būvniecības darbu veikšanai. Visa informācija ir pieejama sadaļā „Noma”.

Piegāde

1. Klients patstāvīgi piegādā un savāc instrumentu

2. Kurjera pakalpojumi visā Latvijas teritorijā.

3. NEDEK paņems Jūsu tehniku tieši no objekta un atgriezīs to atpakaļ, tiklīdz tā būs gatava (Rīga, Jūrmala)

Piegādes cena

Tā ir individuāla un iepriekš tiek saskaņota ar klientu Mēs ar prieku atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem un sniegsim Jums interesējošo informāciju.

Sazinies ar mums

Vispārīga informācija
+371 26140925
Service Jurmala
+371 26140925
Service Riga
+371